TRECKING Stretch Velilla Панталони

TRECKING Stretch Velilla Панталони

TRECKING Stretch Velilla Slim Fit – Панталони летни
Два предни џеба, два задни и два над коленици
Растегливи и пријатни за Летни температури
86% полиестер, 14% Еластан

 

Големина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

TRECKING Stretch Velilla Панталони

X