KIWI Панталони кратки

KIWI Панталони кратки

KIWI – Кратки Летни Панталони
Изработени од 65 полиестер 35% % памук  200 гр
со два предни,  два задни џебови и два торба џебови

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

KIWI Панталони кратки

X