LONSAFE Low S1

LONSAFE Low S1

LONSAFE Low S1
Чевли ниски од говедска кожа
со челична капа, рефлективни детали
PU/PU антистатик, антилизгачки , уљноотпорен ѓон

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X