CXS COMET Low S3

CXS COMET Low S3

CXS COMET Low S3
Атрактивен дизајн на Работни Обувки со безметална композитна заштита
Горниште од Водоодбојна Nubuck Кожа со рефлективни детали
Двослоен PU/PU антилизгачки, уљноотпорен , антистатик , анатомски ѓон
со вградени композитна капа и композитен лист

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категорија

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X