FRANCISCO – Jakna Softshell

FRANCISCO – Jakna Softshell

320 гр. софтшел 96% полиестер ,4% еластан
Водоотпорност 10.000 mm воден столб

Парапропустливост 3000 gr./m2 TPU мембрана,
Капуљача монтажна, закопчување со патент
џебови горен, два коси долни
Патент Отвори за вентилација под пазуви
Ракави со регулирачка чичак трака

Достапни величини S – 4XL

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X