NEMIRA S3 SRC
Sale

NEMIRA S3 SRC

NEMIRA S3 SRC
Чевли ниски од водоотпорна говедска кожа
рефлективни детали,
Антилизгачки, уљноотпорен, антистатик ѓон
со вградена челична капа и челичен лист
Потекло Италија

РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ!!!!!

Број
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

X