DESMAN Панталони до појас
Sale

DESMAN Панталони до појас

DESMAN Панталони до појас
изработени од 235 гр 65-35 ППЕ
Два предни џеба , два задни и еден на колено
портокалов контраст
РАСПРОДАЖБА
ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

DESMAN Панталони до појас

X