SIRIUS TRISTAN – Панталони со прерамки

SIRIUS TRISTAN – Панталони со прерамки

 

SIRIUS TRISTAN – Панталони со прерамки
Појачан модел , изработени од 270 гр. 65/35 ППЕ
Појачани  колена со 600 D PE
Мултифункционални џебови,
Тројно шиени,  Рефлективни детали
Величини 46 – 64

Величина
Choose an option

Во кошничка
Купи
SKU: Не е достапно Категории , ,

Бесплатна достава

над 3000 ден

100%

Задоволство

1-3

Брза испорака

SIRIUS TRISTAN – Панталони со прерамки

X